Piecyki wolnostojące to nie kozy!

BudownictwoDla domu

Opublikował:

W Polsce branża kominkowa nadal kojarzona jest z typowym tradycyjnym kominkiem i tylko niewielka część ludzi kojarzy albo zdaje sobie sprawę z istnienia nowoczesnych piecyków wolnostojących, które wbrew pozorom nie nazywa się kozą.

Świetnym przykładem są piece wolnostojące Vintage norweskiej firmy Dovre więcej na www.kominkimyslowice.pl

Jest to piecyk wykonany z wysokiej, jakości żeliwa, takiej, jakości, że producent, jako jeden z nielicznych zdecydował się sygnować produkt 10 letnią gwarancją! Drzwi frontowe mają nowoczesną żaroodporną szybę, a wyglądem przypominają bardziej sprzęt AGD niż piecyki. Z budową kominka niejednokrotnie wiążą się wysokie koszta, ponieważ do samej ceny wkładu komignkoweo dochodzi cena za kamień na obudowie kominka i montaż. Nadmieniony został montaż, ponieważ wiąże się to z kompletną aranżacja w tym z budową komory wycieplającej i izolującej piec od pomieszczenia.

Wracając do Piecyków wolnostojących posiadają one również wyłożenie wermikulitowe, popielnik a także przyłącze powietrza z zewnątrz. Co prawda cena tego urządzenia nie jest niska, ale grono ludzi zdąży się przekonać, że za dobrej, jakości i klasy produkt trzeba niemało zapłacić. Jesteśmy pewni, że kiedy zdecydujecie się na zakup takiego urządzenia, spełni wszystkie pokładane w nim oczekiwania i sprawdzi się podczas jesiennych chłodnych dni, a zimą ogrzeje wasze małe, ale przytulne mieszkanko. Dodatkowym atutem tego urządzenia jest jego wizualizacja. Znakomicie komponuje się w nowocześnie urządzony pokój i stanowi jego nieodzowny element.Komentarze są wyłączone.