Aplikacje w doradztwie finansowym

Finanse

Opublikował:

Infomonitor jest przykładową aplikacją dzięki której użytkownicy błyskawiczną i wygodną drogą uzyskują informacje o źródle wzrostu kursu akcji na giełdzie. Infomonitor stanowi doskonały sposób dotarcia do istotnych z punktu widzenia inwestycji wiadomości, lub też nowych informacji. Są też dostępne usługi mobilne.

Jedna z nich to automatyczne powiadomienia przesyłane w trybie SMS. Możesz być na bieżąco z najistotniejszymi informacjami, które dotyczą wybranych spółek, nawet nie posiadając dostępu do Internetu.

Na telefon można również przekazywać wiadomości z ostatniej chwili, których ogłoszenie może wywrzeć znaczący wpływ na kursy akcji w trakcie notowań podczas sesji bieżącej oraz kolejnych dni. Nie ma zatem potrzeby monitorowania wiadomości – oni to zrobią za Ciebie. Jeśli chodzi o doradztwo finansowe Poznań jest miastem w którym działa wiele spółek giełdowych. Dla osób zajmujących się techniczną analizą została przygotowana specjalna usługa informacji na temat tych spółek. Po każdej sesji publikowane są spółki, które w danym dniu cechowały się siłą, czyli takie na których pojawił się kapitał o znacznym wzroście procentowym i wolumenowym.

Są także odnotowywane spółki, co do których pojawiły się informacje, że ich wartość zacznie w niedługim czasie wrastać. Dzięki takim aplikacjom można poznawać spółki cechujące się znacznym wzrostem. Gra giełdowa stanowi wzorzec do symulacji autentycznego rachunku maklerskiego, który służy do przeprowadzenia transakcji kupna -sprzedaży na Warszawskiej giełdzie Papierów Wartościowych. Gra powstała aby umożliwić weryfikację strategii, które są wykorzystywane w trakcie inwestycji w instrumenty finansowe. Oprócz tego, ważne jest by aplikacja stworzyła chęć rywalizacji wśród uczestników rynku giełdowego. Wszystko po to, by efektywnie spożytkować wiedzę, oraz pieniądze w poprawianiu umiejętności inwestycyjnych.

Nagrodę dla najlepszych stanowi Ranking Graczy, w którym można się zapoznać z portfelami przynoszącymi największe zyski. Wyniki, a także rozpoznawalność mogą stanowić podstawę do rozpoczęcia współpracy. Uczestnicy rynku giełdowego mogą otrzymać bogaty pakiet informacji dotyczący spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych. Wiadomości są generowane zarówno na podstawie bazy ESPI, a także z zasobów PAP. W jednym miejscu inwestor może znaleźć raporty, oraz komunikaty które są powiązane z konkretnymi spółkami giełdowymi, ich wykresami analizami i opiniami na forum.Komentarze są wyłączone.