Wymiana Walut na Rkantor.com

FinanseUsługi

Opublikował:

Coraz głośniej jest o wymianie walut przez internet. Interesują się tym tematem głównie osoby mające kredyty w obcej walucie, jak również ci, którzy często wyjeżdżają, lub po prostu robią zakupy przez internet w zagranicznych sklepach. Samodzielna wymiana gotówki na walutę, jaka jest nam potrzebna, pozwala oszczędzić na prowizjach, a często również spreadach.

Warto jednak wspomnieć, że takie transakcje warto wykonywać jedynie za pośrednictwem wiarygodnych serwisów. Takim jest www.Rkantor.com. Odróżnia się on od innych tym, że ściśle współpracuje z bankiem Raiffeisen Polbank, chociaż jest jednostką od niego niezależną. Jest to istotne w stosunku do osób, które nie posiadają konta walutowego ponieważ wymienioną walutę mogą one odebrać w dowolnym oddziale banku Raiffeisen Polbank. Oczywiście przelew na posiadane konto walutowe jest znacznie prostszym i szybszym rozwiązaniem. W dodatku w Rkantor.com można to robić bez dodatkowych opłat. Alternatywą jest również zlecenie wypłaty waluty za pośrednictwem usługi kurierskiej Inpost, jednak w takiej sytuacji trwa to około 48 godzin.

Czy wymiana waluty w internetowym kantorze jest trudna? Nic podobnego. Wystarczy zarejestrować się w serwisie, wpłacić taką kwotę jaką chcemy wymienić, zlecić jej wymianę na wybraną walutę a następnie wypłacić środki w najwygodniejszy dla siebie sposób. Korzystanie z Rkantor.com jest bezpłatne, bezpłatne jest również wpłacanie i wypłacanie waluty. Korzyści związane z wymianą waluty przez internet szczególnie odczują osoby, które często podróżują lub mają kredyty w obcej walucie. Obecny kurs franka https://www.rkantor.com/kurs-franka/ zmusza niewątpliwie wielu klientów do szukania jak najtańszych form wymiany, a korzystanie z usług Rkantor.com pozwoli na oszczędzić nawet kilka procent przy każdej transakcji.Komentarze są wyłączone.