Utalentowana pogodynka

Hobby, rozrywka

Opublikował:

Agnieszka CegielskaJeśli lubicie oglądać telewizyjną prognozę pogody to na pewno ją znacie. Piękna blondynka przyciąga uwagę swoim wyglądem i stylem prowadzenia programu. Widzowie ją kochają, a TVN Meteo docenia fakt nakręcania wysokiej liczby widzów. Jej prognozy pogody cieszą się największą oglądalnością i są wizytówką stacji.

Prezenterka kanałów TVN, TVN24 i TVN Turbo Agnieszka Cegielska to bardzo utalentowana osoba. Zaczynała jako fotomodelka, a potem jako modelka na wybiegu. Podróżowała po całym świecie prezentując stroje w najważniejszych dla mody miastach. Gdy po paru latach wróciła do kraju, wygrała konkurs na prezenterkę pogody. Razem z Dorotą Gardias i Omeną Mensah są teraz twarzami kanału TVN Meteo.

Agnieszka Cegielska nie jest jednakże głupiutką blondynką o pięknym ciele. Pogodynka ma dobre wykształcenie: skończyła dwa kierunki studiów i na dobrze dwa języki obce. Agnieszka Cegielska była również radną w Starogardzie Gdańskim. Inne talenty Agnieszki to śpiew i taniec. Wzięła udział w popularnym programie rozrywkowym „Taniec z Gwiazdami„. Co prawda nie wygrała go tak jak Dorota Gardias ale zaprezentowała się bardzo dobrze. Jednak to, za co widzowie ją kochają, to sympatyczna osobowość i szeroki uśmiech. Agnieszki Cegielskiej po prostu trudno nie lubić. Kiedy przygotowywała terenową prognozę pogody w Starogardzie Gdańskim, po autografy zjawiły się tłumy. Dodatkowo Cegiełka ma prawdziwy styl, jest kobietą z klasą, elegancką. Dzisiaj Agnieszka Cegielska jest celebrytką i ma tysiące fanów. TVN coraz częściej zleca jej prowadzenie ambitniejszych programów jak na przykład „Męski Typ”. Życzymy jej wielu sukcesów.Komentarze są wyłączone.