Studniówkowy bal

ModaPorady

Opublikował:

W życiu każdego licealisty ważne są dwie daty, data studniówki i data rozpoczęcia matury. Ta pierwsza z oczywistych względów jest znacznie przyjemniejsza. Więcej w niej przyjemności i później równie przyjemnych wspomnień, mniej stresu i brak przygotować takich jak powtórki materiału lub uzupełniania braku w edukacji.

Jednak studniówka wymaga również starannych i długotrwałych przygotowań, jak i matura, z tym, że trochę innej natury. Przede wszystkim ważny jest strój, dziewczyny suknie na studniówkę wybierają równie starannie, jak później będą wybierać suknie ślubne. Godzinne przymierzania różnych sukni by później wybrać jedną z pierwszych. Kreacja musi być modna, musi dobrze leżeć ale przede wszystkim, być zupełnie inna niż kreacje pozostałych dziewcząt na sali. Dwie panie tak samo ubrane to zbyt wiele.
Panowie mają mniejsze problemy, wystarczą dobrze skrojone garnitury na studniówkę, wszyscy mogą mieć je jednakowe a i tak będą doskonale się bawić, żadna kobieta, ubrana jak inna na tej samej sali nie będzie się dobrze bawić. To wydarzenie jest więc uzależnione od tego, jak się wygląda. To dlatego wybór sukni jest aż tak ważny. Dla kobiety dobrze dobrana suknia poprawia pewność siebie a także humor. Elegancki wygląd jest więc kluczem do tego, żeby studniówka była udana. Dobra studniówka to w końcu klucz również do udanej matury, a przynajmniej do mniejszego stresu związanego z egzaminami. Zarówno maturę, jak i studniówkę będziemy pamiętali przez całe życie, dlatego ważne jest by oprawa była odpowiednia, by wszystkie detale były dopracowane w taki sposób, by nie budziło to później nieprzyjemnych skojarzeń. Suknia balowa na dziewczynie, dobrze skrojony garnitury na chłopaku i pięknie udekorowana sala balowa, to coś, koło czego nie można przejść obojętnie.Komentarze są wyłączone.