Nowoczesne Pidżama Party!

Odzież

Opublikował:

morning paperKtóra z nas nie marzyła, jako dziecko, aby zrobić pidżama party, które tak często można obserwować w amerykańskich serialach? Jednak, gdy dobijamy do wieku, kiedy można takie imprezy legalnie organizować – brakuje czasu lub wybieramy te, w których uwzględniony jest klub, faceci i spożywanie alkoholu.

Szykowanie czas zacząć!

Czego potrzebujemy do takiej imprezy? Na pewno odpowiednio dużego łóżka i parę przyjaciółek do wspólnych plot. Na początek jednak warto zadbać o „strój wieczorowy”. Warto czuć się sexy nawet podczas takiej imprezy. Zrezygnujcie ze starych powyciąganych piżam w jednorożce na rzecz koronkowych koszuli. Jeśli nie posiadacie takich wystarczą koszulki nocne i getry – będą na pewno lepiej podkreślać twoje walory niż spodnie dresowe od pidżamy. Drugą kwestią są szlafroki damskie – powinny być długie z lejącego się materiału – najlepiej w kolorze czarnym lub czerwonym. Aby czuć się jeszcze bardziej kobieco, możecie założyć rajstopy lub kabaretki. Poczujecie się dzięki temu jak na przebieranej imprezie.

Kolorowe twarze

Nie zapomnieć należy o wszelkich maseczkach. Najlepiej tych samodzielnie robionych. Przyda się dużo owoców, które będziecie mogły jeść podczas leżenia i plotkowania. Wszelkie chipsy i fastfoody odpadają! Ma być pysznie i zdrowo! To jest noc regeneracji umysłu i ciała. Zróbcie kanapki na ciemnym chlebie, koreczki i sałatki – obowiązkowo każda inna.

A jakie rozrywki oprócz plot, kolorowych maseczek i jedzenia? Na pewno warto zorganizować bitwę na poduszki i obejrzeć lekki film na DVD – najlepiej o takich przebojowych i nowoczesnych dziewczynach jak Wy!Komentarze są wyłączone.