Co z blisko osadzonymi oczami?

Porady

Opublikował:

Nie przepadasz za swoimi oczami, gdyż sądzisz, że są za blisko osadzone? Nie martw się. Na pewno wymyśli się coś, co oddali je optycznie od siebie, a przy okazji nieco „otworzy” i powiększy. Oczy, nawet gdyby były dla Ciebie przyczyną kompleksów, niewątpliwie w parę chwil mogą stać się Twoim największym atutem!

Czy zauważyłaś może, jak śliczny jest kolor Twoich tęczówek? Jaką masz elegancką, regularną linię brwi? Wyeksponuj je zaraz!
Zacznij od nałożenia jasnego cienia na ruchomą część górnych powiek oraz przy łuku brwiowym, jak również rozprowadź go przy wewnętrznych kącikach Twoich oczu. Górne powieki umaluj zaś cieniem ciemniejszym – najpierw przy zewnętrznych kącikach, ale uważaj, aby nie doprowadzać cienia aż do kącików wewnętrznych czy do brwi. Zdecydowanie najciemniejszym kolorem zaznacz zewnętrzne kąciki oczu oraz dolne powieki. Brwi podkreśl kredką. Dodatkowo, jeżeli chcesz optycznie powiększyć oko, zdecyduj się na użycie białej, beżowej albo jasnoróżowej kredki, raczej niezbyt twardej (eyeliner też może być). Teraz obrysuj nią krawędzie wewnętrzne tak górnych, jak i dolnych powiek. Wedle uznania, możesz także poprowadzić jasną linię od wewnętrznych kącików, a potem zakończyć ją lekkim roztarciem na wysokości źrenicy.
Żeby uzyskać więcej wskazówek na temat urody i makijażu, zawitaj do naszego salonu, a z pewnością udzielimy Ci wszelkich informacji. Możesz także najpierw zerknąć na naszą stronę internetową – wystarczy, że wpiszesz w Google hasło „kosmetyczka bielsko” albo „salon kosmetyczny bielsko”(czyli właściwie to samo co „gabinet kosmetyczny bielsko”) bądź „environ bielsko”. Zapraszamy!Komentarze są wyłączone.