Co musisz wiedzieć o fryzurze ślubnej?

Ślub i Wesele

Opublikował:

Co jest bardziej istotne – fryzura ślubna czy makijaż? Bez dwóch zdań jedno i drugie jest tak samo ważne i nie można zaniedbać żadnego z tych elementów. W innym wypadku nie będziecie prezentować się olśniewająco w dniu ślubu. A na tym Wam chyba zależy, prawda? Na pewno zastanawia Cię kwestia jakie upięcie wybrać. W tym akurat powinna Ci pomóc stylistka fryzur. Koniecznie umów się odpowiednio wcześniej na próbę z fryzjerką, pozwoli Ci to przetestować różne warianty upięć i zobaczy, jaka wersja Ciebie najbardziej Ci odpowiada.

Fryzura ślubna a jej cena

Zacznijmy od kwestii bardzo istotnej z punktu widzenia Panny Młodej. Ślub to jest kosztowne przedsięwzięcie i niejednokrotnie trzeba racjonalizować wydatki. Czy fryzura ślubna jest kosztowna? To zależy od stylistki. Oczywiście, że lepiej wybrać bardziej doświadczoną i o dobrej renomie, ale niekiedy trzeba się liczyć z tym, że taka usługa będzie nieco droższa. Najlepiej sprawdzić różne cenniki, chociażby taki jak tutaj http://www.goodchoice.com.pl/fryzura-slubna/ i po prostu porównać. Generalnie rozsądna cena za ślubne upięcie waha się w granicach miedzy 100 – 180 zł. Duże tez znaczenie mają dodatki i czy zdecydujecie się na przedłużanie włosów tego dnia. Czy cena powinna być wyznacznikiem przy wyborze fryzjerki? Właściwie ma to pewne odzwierciedlenie w jakości usług. Z reguły jest tak, że najtańsze usługi równają się z gorszą jakością wykonania. Więc tutaj nie kierujcie się zasadą – byle wydać mniej.

Najbardziej istotne jeśli chodzi o wybór fryzjerki, są opinie o Niej. Tym przede wszystkim się kierujcie. Najlepiej jeśli Wam jakaś znajoma poleci stylistkę, ale wcześniej koniecznie zapoznajcie się z Jej pracami. Pozwoli Wam to ocenić czy jej styl przypadł Wam do gustu. Fryzura ślubna wymaga wcześniej próby, o czym wcześniej była już mowa. Kiedy ją wykonać? Około miesiąc przed ślubem powinnaś już znać całość swojej ślubnej stylizacji i wtedy powinno się wybrać się do stylistki. Próba może trwać nawet dwie godziny, wiec musicie uzbroić się w cierpliwość.Komentarze są wyłączone.