Apartamenty do wynajmu w Krakowie

TurystykaUsługi

Opublikował:

Przepełnione hotele odstraszają klientów. Coraz więcej osób, udając się do większego miasta nawet na dość krótki pobyt, woli jednak wynająć apartament, szczególnie jeśli podróżują w większej grupie lub z rodziną. Warunki prawie domowe, większa swoboda i niezależność podczas pobytu. Do tego dochodzi dogodna lokalizacja.

Większość firm takich jak Krakowska LuxuryApartments, posiada apartamenty w samym centrum starego miasta. Z takiej lokalizacji do wszystkich miejsc można dotrzeć bez problemu, a zwiedzać stare miasto i jego zabytki można poruszając się pieszo. Firma posiada lokale pod wynajem w trzech atrakcyjnie ulokowanych, odrestaurowanych kamienicach : przy ulicy Krupniczej 7, Biskupiej 4 oraz Radziwiłłowskiej 33A. Odrestaurowane budynki cieszą oko nie tylko z zewnątrz. W środku po remoncie powstały luksusowe apartamenty o zróżnicowanej wielkości i liczbie pokoi. Wszystkie są nowocześnie urządzone i wyposażone. Nowoczesny i bardzo funkcjonalny sprzęt AGD i RTV, przemyślany rozkład pomieszczeń z odrębnymi strefami sypialnianymi. Lokale mają po dwa lub 3 pokoje, z dużymi łazienkami, garderobami ewentualnie pojemnymi szafami.

Apartamenty do wynajmu w Krakowie

https://luxuryapartments.pl/pl/Apartamenty

Każdy apartament można wynająć na zarówno na weekend, dłuższy pobyt czy też na jedną lub dwie doby. Długość pobytu jest indywidualną sprawą. Pobyt rozpoczyna się od godziny 15stej w dniu przyjazdu, do godziny 11stej w dniu wyjazdu. Jeśli chcielibyśmy przedłużyć lub skrócić pobyt należy o tym zawiadomić odpowiednio wcześniej. W apartamencie może się znaleźć również specjalne łóżeczko dla dziecka lub krzesełko do karmienia, gdy podróżujemy z dzieckiem. Zawsze jednak taką prośbę trzeba zgłosić wcześniej.

Z apartamentów LuxuryApartments korzystają zarówno osoby podróżujące służbowo, jak i rodziny czy grupy znajomych pragnących po prostu zwiedzić miasto. Lokalizacja apartamentów sprzyja zwiedzaniu. Jak już wspomnieliśmy wcześniej, do wielu ciekawych miejsc można dotrzeć pieszo, do tych bardziej oddalonych bez problemy dojedziemy komunikacją miejską.

Firma zadbała o wygodę klientów, we wszystkich rezydencjach są tzw. części wspólne dla wszystkich mieszkańców. Wynajmując apartament możemy z nich korzystać a znajduje się tam z reguły basen, Spa, fitness. Idealne miejsce na relaks.Komentarze są wyłączone.