Fotobook – album ze zdjęciami jak książka

Hobby, rozrywkaPublikacje

Opublikował:

Drukowane zdjęcia wracają do mody. Gdy na rynku pojawiły się cyfrówki, zaczęliśmy zrzucać swoje zdjęcia na komputery i przegrywać na CD. Coraz rzadziej drukujemy zdjęcia, zamiast klasycznych foto albumów wybierając podglądanie zdjęć na monitorze komputera. Mimo, że standardowe albumy sporej części osób kojarzą się z cudownymi wielopokoleniowymi pamiątkami, zapominamy o takich albumach.

Czemu tak się dzieje? Gdyż cyfrówką możliwe jest zrobić zdecydowanie wiele więcej zdjęć, nie chcemy wydawać pieniążków na drukowanie ich w całości. Druga sprawa, przed cyfrówkami by sprawdzić rezultaty swojej przygody z aparatem, drukowanie zdjęć to była jedyna opcja.

Jakiś czas temu ktoś wpadł na pomysł, aby ze swoich zrobionych cyfrówką zdjęć zacząć tworzenie profesjonalnych albumów – ale nie tylko. Można wydrukować swoje designerskie kalendarze ze zdjęciami, albo zaprojektować kubeczek, na którym wyląduje nasze ulubione foto. Pomysły do fajnego użycia zdjęć możemy podejrzeć w sieci: http://www.fotobook.pl/ – tutaj znajdziemy duży wybór akcesoriów. Łącznie z obrazkami stworzonymi z przesłanych fotek.

Do dyspozycji są foto albumy, które są profesjonalne. W twardych oprawach – jak stare książki. Miękkie oprawy – jak nowe podręczniki szkolne. Są również albumy, które mają listwę jak kołozeszyt. Sami podejmujemy decyzję, co umieszczone będzie na zamówionym przez nas gadżecie. Jaka ilość fotek, jakiej wielkości, które spośród zrobionych planujemy zamieścić na kalendarzu czy w foto książce. Umożliwia nam to program do samodzielnego zrobienia projektu. Możemy też zasięgnąć porad specjalistów, którzy pomogą nam zrobić swój projekt.Komentarze są wyłączone.