Jak poderwać dziewczynę, czyli rzecz o sprawdzonych tekstach zwanych komplementami.

Porady

Opublikował:

Zastanawiałeś się kiedyś czy istnieje gotowa metoda na to jak poderwać dziewczynę, by wybranka wpadła prosto w twoje ramiona? Czy szukałeś pomocy pytając o sposoby tego podrywu? Czy ktoś podawał Ci gotowe teksty i komplementy, jakimi radził się posługiwać?

Niestety muszę Cię rozczarować nie ma gotowego teksty na podryw, który sprawdzi się w każdym przypadku. Popatrzmy realnie nas facetów też nie interesuje to samo, mamy różne hobby i każdy z nas zna się i interesuje czymś innym. Oczywiście, że tak. U kobiet jest podobnie. Jedne lubią się malować i oglądać seriale inne lubią sporty ekstremalne, jeszcze inne są zagorzałymi turystkami. Stąd, więc teksty na podryw muszą być indywidualnie dobrane dla każdej tych grup, w zależności od zainteresowań. Tutaj mogę poradzić jedynie stałe, ponadczasowe i ciekawe tematy rozmów. Wpisz poniżej swój mail, na który mam przesłać CI kilka tematów, którymi możesz poderwać dziewczyny. W Internecie możesz znaleźć porady jak poderwać dziewczynę. Musisz jednak wiedzieć, że prawdziwa szanująca się niewiasta wiele razy słyszała i zna dobrze takie Internetowe komplementy. I jeśli będziesz używać ich nałogowo nie będzie traktować Cię poważnie. Jasne każdy z nas powinien o nich poczytać i je poznać, a nawet czasem wykorzystać pojedynczo traktując, jako dobry komplement.

Każda dziewczyna ma w sobie, chociaż kropelkę romantyzmu i delikatny i subtelny komplement wypowiedziany w odpowiednim momencie na pewno zadziała na plus. Pamiętaj żeby komplement ten nie był zbyt odważny na początku. Inaczej sytuacja przedstawia się w sytuacji, gdy masz już dziewczynę. Wtedy też teksty na podryw są bardzo przydatne. Swojej wybrance powiedz: Twoją wyobraźnię na pewno stać na dużo więcej.. albo Zastanawiam się, co niegrzecznego się w Twojej głowie teraz kryje i zobaczysz jak to działa na kobiecą psychikę. Używanie takich flirtujących zaczepek potrafi podkręcić nie tylko Zycie w sypialni. Pamiętaj by nie popełnić błędu i przesadnie nie korzystać z tych tekstów, bo zbyt często komplementowanie zwyczajnie wkurza.. Ważne, by wspólnie spędzony czas był ciekawy i pełen Romów a nie tylko flirtowaniem i podrywaniem.
Zawsze bądź otwarty na propozycje partnerki i nie wstydź się przy tym swoich wymagań i oczekiwań. Najważniejsze jest dużo ze sobą rozmawiać. Potrafić mieć wspólne tematy i zainteresowania to kluczowy element udanego związku.


Komentarze są wyłączone.