Elegancka i Modna Stylizacja

ModaŚlub i Wesele

Opublikował:

Luźna a zarazem elegancka i modna stylizacja? Tak, takie połączenie jest możliwe. Dobrym przykładem jest tu połączenie koszuli, swetra i krawatu. Sweter jest wygodniejszy od marynarki, nie jest również aż tak bardzo „sztywny”. Taka stylizacja sprawdzi się zarówno w pracy, jak również w czasie wypadu na miasto ze znajomymi, czy na obiad rodziny. Jak jednak dobrać odpowiedni krawat? Krawaty jedwabne należą do najbardziej uniwersalnych, lecz chodzi tu przecież nie tylko o materiał ale również kolorystykę i wzornictwo.

Najprostszym sposobem jest zestawienie białej koszuli i krawatu, który będzie łączył w sobie kolory swetra oraz spodni. Jeżeli sweter jest gładki, krawat może w takim przypadku być w dowolne wzory, jeśli jednak sweter ma wzory, krawat powinien być gładki lub ewentualnie we wzory ale dobrane w odpowiedni sposób. Jeżeli sweter ma duże wzory, krawat męski powinien być w drobniutki wzór. Jeśli jednak sweter ma drobniutki wzór, krawat analogicznie powinien mieć duże, wyraźne wzory.

Modne krawaty to naprawdę super dodatek w wielu stylizacjach. Wyglądają dobrze, nawet wtedy, gdy są zestawiane jedynie z samą koszulą i spodniami. W ciepłe, letnie dni dzięki nim można wciąż wyglądać elegancko i modnie, trzeba jedynie trochę zmodyfikować swój styl ubierania się. Najwięcej problemów mają z tym panowie, którzy od lat chodzili jedynie w t-shirtach i jeansach. Jeśli zestaw sweter koszula i krawat są dla nich zbyt sztywne, mogą zacząć od wersji letniej, czyli samej koszuli i krawatu zestawionego z modnymi spodniami o luźnym kroju. Na zachętę warto dodać, że każdy mężczyzna w krawacie prezentuje się o wiele korzystniej. Przede wszystkim, sylwetka ma lepsze proporcje, nawet niscy mężczyźni wydają się lepiej zbudowani.Komentarze są wyłączone.